Cofeina Studio

Bank Głosów

NIEZNANY BLAD(8192): Function eregi() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/design_functions.php Linia: 79
NIEZNANY BLAD(8192): Function eregi() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/design_functions.php Linia: 187
NIEZNANY BLAD(8192): Function ereg() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/menu.php Linia: 100

Zachęcamy do stale gromadzonego i rozwijanego przez nas banku głosów. Znajdują się w nim próbki nagrane zarówno przez lektorów, aktorów, native speakerów jak i wokalistów. Sprawia to, że będziesz w stanie wybrać wokal, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeżeli jednak nie odnajdziesz w naszym banku głosów propozycji, która Cię usatysfakcjonuje, zawsze możesz skorzystać z innej internetowej bazy głosów i z niej wybrać lektora, który nada się do Twojej reklamy. Być może już teraz dokładnie wiesz, czyj głos chciałbyś zastosować – przekaż nam tą informację, a my postaramy się go dla Ciebie pozyskać. Jeżeli sobie życzysz, możemy zdecydować za Ciebie, która pozycja z naszego banku głosów będzie optymalna w Twoim przypadku i wykorzystać ją przy realizacji reklamy.

Wciąż aktualizujemy i wzbogacamy bank głosów na naszej stronie internetowej. Jeżeli interesują Cię nagrania lektorskie, jesteś aktorem, prezenterem radiowym lub telewizyjnym, lektorem, pracujesz jako native speaker lub po prostu czujesz w swoim głosie potencjał – wyślij maila z próbką swojego głosu na adres: kasiakosmo@cofeina.com.pl, a być może rozpoczniemy owocną współpracę.

Tworzymy bank głosów udostępniany naszym klientom w celu ułatwienia im wyboru wokalu do spotów reklamowych. Nasz bank głosów zawiera aksamitne oraz mocne głosy żeńskie. Nagrania lektorskie wykonywane przez nasze lektorki są zawsze wysokiej jakości ze względu na ich staranną dykcję i umiejętności językowe. Gwarantujemy satysfakcję z otrzymanych nagrań oraz ich wysoką skuteczność. Zapraszamy do odsłuchania przykładowych nagrań przygotowanych przez nasze lektorki. Oprócz żeńskich wokali nasz bank głosów dysponuje również bogatą ofertą męskich lektorów. Doskonała dykcja, ciekawa barwa głosu i pełen profesjonalizm gwarantują, że przygotowane przez nas nagrania lektorskie będą elementem, który wyróżni Państwa reklamę spośród setek innych. Zapraszamy do odsłuchania przykładowych nagrań przygotowanych przez naszych lektorów. Poszukujemy wokalistek, a także wokalistów z doświadczeniem w produkcjach reklamowych, mających dostęp do studia nagraniowego lub też mieszkających w okolicach Katowic i chętnych do współpracy w ramach m.in. nagrań lektorskich!

Zapoznaj się z dostępnymi w naszym banku głosów lektorami

© 2007 Cofeina Studio. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: CyberGraph Produkcja: CMSOFT.PL - Strony internetowe, zarządzanie treścią, CMS.