Cofeina Studio

Nagrania lektorskie native speakers

NIEZNANY BLAD(8192): Function eregi() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/design_functions.php Linia: 79
NIEZNANY BLAD(8192): Function eregi() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/design_functions.php Linia: 187
NIEZNANY BLAD(8192): Function ereg() is deprecated
Plik: /home/cofeina01/ftp/domeny/cofeina/cgs_klasy/menu.php Linia: 100
Nasze studio gwarantuje Państwu usługi profesjonalnych Native Speakers posługujących się językiem w sposób płynny i naturalny oraz mających doświadczenie w pracy studyjnej! Poza faktem, że są to obcokrajowcy duży nacisk postawiliśmy właśnie także na same walory głosowe tj. barwa głosu, dykcja, intonacja, akcentowanie, umiejętności interpretacyjne danego native speakera. Dodatkowo nasz bank głosów zawiera native speaker'ów mówiących w różnych dialektach i posiadających zróżnicowane barwy głosu, co pozwala idealnie dopasować nagrania lektorskie do charakteru reklamy, filmu, witryny internetowej, prezentacji multimedialnej.  Nasze doświadczenie jest niezwykle pomocne w przypadku kiedy wizja tego jak ma wyglądać końcowy produkt nie jest jeszcze do końca znana.

Oferujemy również usługi z zakresu tłumaczenia skryptu, a przede wszystkim korekty przetłumaczonego wcześniej tekstu. Korekty dokonują nasi native speakerzy dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że tekst nie zawiera błędów, archaicznych lub niestosowanych w praktyce zwrotów i jest naturalny i zgodny z daną kulturą językową. Zawsze informujemy klienta o błędach i nieprawidłowościach w dostarczanych skryptach, natomiast to klient decyduje, czy dostarczony przez niego tekst zostaje, czy też nasz native speaker ma dokonać jego korekty.

Gwarantujemy referencyjną jakość nagrań dzięki sprzętowi studyjnemu wręcz dedykowanemu do nagrań lektorskich.

Aby dostarczyć Państwu jak najbardziej kompleksowy produkt zawsze polecamy się także do synchronizacji dźwięku z obrazem, do udźwiękawiania animacji/filmu oraz produkcji całej ścieżki dźwiękowej. Bardzo chętnie podejmujemy się komponowania muzyki pod konkretny film/animację. W takim przypadku oferujemy duże zniżki na nagrania lektorskie i udźwiękowienie!

Zapraszamy do odsłuchania przykładowych nagrań naszych native speakerów.
Większość z nich to surowe nagranie.


.
© 2007 Cofeina Studio. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: CyberGraph Produkcja: CMSOFT.PL - Strony internetowe, zarządzanie treścią, CMS.